Infolinia pn-pt 8.00 – 16.00

Gaz dla Ciebie

Bezpieczna energia w Twoim domu

Pierwszy w Polsce portal do zamawiania gazu on-line na terenie całego kraju!

Aktualnie trwają prace konserwacyjne i zamawianie gazu jest niemożliwe.
Przepraszamy.
Zapraszamy wkrótce.

Stworzyliśmy dla Was rozwiązanie, dzięki któremu będziecie mogli kupować gaz przez Internet.

Gaz dla Ciebie
Zobacz co zyskasz gdy wybierzesz gazdlaciebie.pl
PRZEJRZYSTE CENY

Gwarantujemy pełną przejrzystość cen. W gazdlaciebie.pl zawsze wiesz, ile zapłacisz. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, które później podnoszą cenę.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo płatności. W gazdlaciebie.pl zakupy przebiegają w prosty i wygodny sposób - przelewem bankowym pay-by-link lub blikiem.

NISKIE CENY

Dzięki strategicznie opłacalnym zakupom gazu, własnym magazynom, optymalnej logistyce i perspektywicznemu planowaniu, możemy zaoferować gaz płynny w atrakcyjnej cenie. Możecie Państwo u nas zamówić już od 1000 litrów gazu płynnego. Nie pobieramy dopłaty za minimalną ilość!

INFOLINIA

W dziale "FAQ” (najczęściej zadawanych pytań) znajdziecie Państwo odpowiedzi na wiele istotnych zagadnień. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, to pozostajemy do dyspozycji i zawsze z chęcią pomożemy udzielając odpowiedzi oraz wskazówek. Będziemy sukcesywnie udoskonalać nasz serwis, dlatego jesteśmy także otwarci na sugestie i propozycje zmian. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem infolinii: 801‑206‑007 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

DOSTĘPNOŚĆ OGÓLNO­KRAJOWA

Gaz płynny firmy gazdlaciebie.pl jest dostępny dla każdego i w każdym miejscu Polski. Dostarczamy szybko i profesjonalnie. Najnowocześniejsze autocysterny zapewniają bezpieczny transport. Dostawa następuje w terminie do 5 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od zaksięgowania wpłaty. Termin ten może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych w okresie wzmożonych dostaw lub w czasie trudnych warunków pogodowych, o których Klient zostaje poinformowany najpóźniej przed złożeniem zamówienia. Zwracamy uwagę, że możemy napełniać tylko te zbiorniki, które są własnością Klienta i w przypadku których nie obowiązują żadne umowy z innymi dostawcami.

WYGODA I KOMFORT ZAKUPÓW

Zamawianie gazu płynnego przebiega w kilku prostych krokach. Proces zakupu gazu przez Internet w gazdlaciebie.pl został zoptymalizowany w taki sposób, abyście mogli Państwo złożyć zamówienie szybko, bez przeszkód, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. W domu, w pracy, w podróży, czy na wakacjach, korzystając z komputera, tabletu czy z telefonu – praktycznie zawsze i wszędzie, kiedy tylko potrzebują Państwo zamówić gaz, możecie to zrobić u nas.

Gaz dla Ciebie
Załóż konto
Gaz Dla Ciebie

Zakładając konto na stronie gazdlaciebie.pl łatwiej dokonasz zakupu gazu. Zyskujesz podgląd historii swoich zamówień, a także dostęp do rabatów i promocji.

Jaka przyszłość propanu?

W świetle ostatnich doniesień medialnych i publicznych dyskusji,
pojawiają się liczne nieporozumienia i dezinformacje dotyczące przyszłości ogrzewania gazowego w Europie. Dlatego należy podkreślić, że aktualne regulacje i dyrektywy Unii Europejskiej, nie przewidują całkowitego zakazu stosowania kotłów gazowych. Wręcz przeciwnie, te regulacje otwierają drogę dla
nowoczesnych, hybrydowych systemów grzewczych oraz biogazów.

Czytaj więcej »

Dzień Konsumenta w erze Internetu

15 marca to Międzynarodowy Dzień Konsumenta, który został ustanowiony dla podkreślenia praw nabywców do bezpieczeństwa, informacji, wyboru oraz do bycia wysłuchanym – czyli po prostu prawa konsumenta do najwyższej jakości
obsługi. To właśnie tymi wartościami kierowaliśmy się tworząc dwa lata temu platformę gazdlaciebie.pl, dzięki której użytkownicy zbiorników na gaz płynny mogą zamawiać ten surowiec przez Internet, szybko, komfortowo, każdego dnia i o każdej porze.

Czytaj więcej »

Wymiana starych kotłów. Terminy

W obliczu narastającego problemu zanieczyszczenia powietrza, Polska stoi przed wyzwaniem modernizacji systemów ogrzewania domowego. Wymiana pieców starszej generacji na nowoczesne, spełniające wymogi ekoprojektu, jest nie tylko kwestią ochrony środowiska, ale również zdrowia publicznego.

Czytaj więcej »