Infolinia pn-pt 8.00 – 16.00

Zbiorniki Podziemne

A może zbiornik podziemny byłby dobrym rozwiązaniem dla Ciebie?
Doskonale sprawdza się na małych działkach oraz przy obiektach zabytkowych. Sięgają po niego także przedsiębiorcy i deweloperzy. W tym wpisie opowiemy o atutach zbiorników podziemnych.

Czytaj więcej »

LPG dla rolnictwa

Rolnicy coraz częściej decydują się na zakup własnych zbiorników LPG
do gospodarstw, widząc w tym rozwiązaniu wiele korzyści. Gaz płynny stał się nie tylko wygodnym, ale i optymalnym źródłem energii.

Czytaj więcej »

Jaka przyszłość propanu?

W świetle ostatnich doniesień medialnych i publicznych dyskusji,
pojawiają się liczne nieporozumienia i dezinformacje dotyczące przyszłości ogrzewania gazowego w Europie. Dlatego należy podkreślić, że aktualne regulacje i dyrektywy Unii Europejskiej, nie przewidują całkowitego zakazu stosowania kotłów gazowych. Wręcz przeciwnie, te regulacje otwierają drogę dla
nowoczesnych, hybrydowych systemów grzewczych oraz biogazów.

Czytaj więcej »

Dzień Konsumenta w erze Internetu

15 marca to Międzynarodowy Dzień Konsumenta, który został ustanowiony dla podkreślenia praw nabywców do bezpieczeństwa, informacji, wyboru oraz do bycia wysłuchanym – czyli po prostu prawa konsumenta do najwyższej jakości
obsługi. To właśnie tymi wartościami kierowaliśmy się tworząc dwa lata temu platformę gazdlaciebie.pl, dzięki której użytkownicy zbiorników na gaz płynny mogą zamawiać ten surowiec przez Internet, szybko, komfortowo, każdego dnia i o każdej porze.

Czytaj więcej »

Wymiana starych kotłów. Terminy

W obliczu narastającego problemu zanieczyszczenia powietrza, Polska stoi przed wyzwaniem modernizacji systemów ogrzewania domowego. Wymiana pieców starszej generacji na nowoczesne, spełniające wymogi ekoprojektu, jest nie tylko kwestią ochrony środowiska, ale również zdrowia publicznego.

Czytaj więcej »

Gaz płynny na każdą porę roku

W dzisiejszym świecie, gdzie nieprzewidywalność pogody i zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej odczuwalne, niezawodność źródła ciepła w naszych domach i przedsiębiorstwach nabiera nowego znaczenia. Jednym z rozwiązań, które zyskuje na popularności ze względu na swoją niezawodność i wszechstronność, jest gaz płynny.

Czytaj więcej »

Niezależność energetyczna inwestycji budowlanej

Propan znajduje zastosowanie w wielu obszarach naszego życia.
Zazwyczaj widzimy w nim źródło energii potrzebnej do ogrzania domu, wody i do gotowania. Jednak gaz płynny doskonale sprawdza się także w różnych dziedzinach gospodarki. W tym wpisie przedstawimy jego zalety w
budownictwie.

Czytaj więcej »

Internetowa sprzedaż zbiorników na gaz płynny

Rozwijamy się i podejmujemy kolejne wyzwania. Na naszym portalu uruchomiliśmy sprzedaż zbiorników na gaz płynny. Teraz, za pośrednictwem strony gazdlaciebie.pl, nie tylko zamówicie gaz LPG lub usługę serwisową, ale także kupicie zbiornik. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zbiorniki naziemne i podziemne o najczęściej wybieranych pojemnościach.

Czytaj więcej »

Prąd z propanu

Zapewnienie stałego dostępu do energii jest kluczowe dla funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego, firmy, czy instytucji. Dlatego warto poznać różne opcje, jak zabezpieczyć się np. przed przerwami lub awariami w dostawach prądu. Jednym z rozwiązań jest generator energii elektrycznej zasilany propanem.

Czytaj więcej »

Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas wyjazdów i wypoczynku. Wszystkim życzymy, aby urlopy
przebiegały bez niepotrzebnych, przykrych niespodzianek, dlatego
podpowiadamy, na co zwrócić uwagę zanim opuścicie dom na wakacje.

Czytaj więcej »

Zbiornik na gaz płynny – jak wybierać?

Jaka pojemność, jakie parametry, czy będzie bezpieczny, czy jest wytrzymały, czy jest odporny na korozję? – to najczęściej zadawane przy zakupie zbiorników na gaz płynny pytania. Przedstawiamy Państwu kilka pomocnych wskazówek, abyście mogli wybrać jak najlepsze rozwiązania spełniające Wasze potrzeby i wymagania.

Czytaj więcej »
Gaz dla Ciebie po pierwszym roku

Gaz dla Ciebie – innowacyjna usługa na rynku energetycznym

W kwietniu 2023 r. minął rok od uruchomienia naszego serwisu „Gaz dla Ciebie”. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która zaoferowała ogólnokrajową
sprzedaż gazu płynnego przez Internet. Po ponad roku naszej pracy
chcielibyśmy podsumować efekty funkcjonowania serwisu. Rozmawiamy na ten
temat z kierowniczką projektu panią Honoratą Nowak-Pobłocką.

Czytaj więcej »
Podziel się:
Napisz do nas